Alternatyvi sienų danga – Laukiamasis

Dažnu atveju verslo klientai nori, kad jų ofisas išsiskirtų iš kitų ir turėtų išskirtinių bruožų. Konkrečiai šiame projekte buvo naudojama...

ManoSiena – kūrybiška profesionalų komanda, siūlanti inovatyvius ir stilingus sprendimus namams ir biurams. Aukščiausia kokybė ir 100% natūralumas. Išskirtinis dėmesys kokybei. Nuolatinis ieškojimas naujų dizaino sprendimų, technologijų pritaikymo, verčia tobulėti ir augti.
Dažnu atveju verslo klientai nori, kad jų ofisas išsiskirtų iš kitų ir turėtų išskirtinių bruožų. Konkrečiai šiame projekte buvo naudojama medinė iš perdirbtos medienos. Šimtametis medis, suteikia visiškai kitokį vaizda nei tai galėtų padaryti jauna . Pasitelkiant papildomą apšvietimą, dar labiau akcentuojamas nelygaus paviršiaus efektas. Įrenginėjant šią sieną buvo viskas labai patogu ir paprasta, įrengiant šią sienų dangą užtrukome 7 valandas. Tvirtinimas  – specialiais medžiui skirtais klijais, kurie turi galimybę kompensuoti minimalius medžio judėjimus. Danga jungiasi atskirais segmentais, bet svarbu pažymėti, kad sujungimų sujungus visą plokštumą nesimato, todėl kuriamas vientisos ir ištisinės dangos vaizdas.

Įvertinkite įrašą!
1 taškas2 taškai3 taškai4 taškai5 taškai (Įvertinimų dar nėra)
Loading...