Plytelės: idėjos netradiciniam vonios interjerui

Įsirenginėjant namus nemažai dėmesio skiriama vonios kambariui. Daugelio nebetenkina klasikiniai, banalūs vonios interjero sprendimai. Kiekvienas ieško naujo, inovatyvaus metodo, kaip pagyvinti savo aplinką, suteikti jai naujų spalvų ir formų...

Įsirenginėjant namus nemažai dėmesio skiriama vonios kambariui. Daugelio nebetenkina klasikiniai, banalūs vonios interjero sprendimai. Kiekvienas ieško naujo, inovatyvaus metodo, kaip pagyvinti savo aplinką, suteikti jai naujų spalvų ir formų. Nors daugelis mano, kad plytelės yra praėjusio amžiaus dekoro detalė, jie klysta. Šiandien vėl madingos! Tiems, kas abejoja, rekomenduojama pasigrožėti naujais ir įdomiais sprendimais, kaip vonios kambarį pagyvinti plytelių pagalba.
Netradicinės formos. Šiomis dienomis keraminės plytelės stebina savo formomis. Tradicines keturkampes keičia, rombo, trikampio, ovalo formos plytelės. Vonios kambarys šių plytelių pagalba gali virsti tikru meno kūriniu!
Raštai ir tekstūros. Kinta ne tik plytelių formos, bet ir raštai. Tradicinės, vienspalvės plytelės niekam nebeįdomios. Šiandien vonios kaip niekada gyvas. Plytelės puošiamos įvairiais piešiniais, raižiniais, netradiciniais dekoro elementais.
Spalvos. Netradicinio dizaino vonia turi išsiskirti spalvomis. Jei ankščiau vonioje vyravo tik balta spalva — šiandien viskas kitaip. Ryškios, akį traukančios spalvos yra tai, ko reikia išskirtinio skonio mėgėjams. Plytelės gali „nuspalvinti“ vonios kambarį ir suteikti interjerui naujos gyvybės.
Kontrastai. Įrenginėjant stilingą ir išskirtinį vonios kambarį nereikia bijoti eksperimentų. Plytelės gali padėti sukurti išskirtinį vaizdą ir pripildyti vonios kambarį jaukumo. Pasinaudokite kontrastais: derinkite skirtingas spalvas, pasinaudokite įvairių dydžių ir matmenų keraminėmis plytelėmis, išryškinkite sienas arba grindis — pasitelkite fantaziją ir susikurkite tobulą vonios kambarį.

vonios_plyteles_1

vonios_plyteles_2

vonios_plyteles_3

vonios_plyteles_4

vonios_plyteles_5

Įvertinkite įrašą!
1 taškas2 taškai3 taškai4 taškai5 taškai (Įvertinimų dar nėra)
Loading...