La Grande Vue 5A – išskirtinė vila Keiptaune

SAOTA (Stefan Antoni Olmesdahl Truen Architects) bendrovės architektai bendradarbiaudami su interjero dizaineriais iš...

SAOTA (Stefan Antoni Olmesdahl Truen Architects) bendrovės architektai bendradarbiaudami su interjero dizaineriais iš OKHA Interiors sukūrė ir pristatė šiuolaikinės vilos projektą – La Grande Vue 5A, kuri randasi Keiptaune, Pietų Afrikoje.
Namas randasi aukštai virš jūros lygio, o apačioje matosi vandenynas ir žibančios miesto šviesos. Architektai namą kūrė sau ir savo augančiai šeimai. Būtent dėl tokios priežasties dviejų lygių namas su dviem miegamaisiais, svetaine ir virtuve antrame aukšte, studija, trečiuoju miegamuoju ir garažu – pirmame, buvo sujungtas su apartamentais vienu aukštu žemiau. Ant pastato stogo išsidėstė baseinas, terasa ir stulbinantis SKY BAR su  pramogų aikštele.
Forminant  interjero apipavidalinimą pagrindinis dėmesys buvo skirtas kontrasto kūrimui tarp nevaržomos komforto atmosferos ir elegantiškumo. Vilos grindys marmurinės, o mediena specialiai sendinta.
Tam, kad paįvairinti interjerą baltos sofos buvo derinamos su etniniais daiktais, atvežtais iš kelionių po egzotines šalis. Pagrindinė spalvų paletė keičiasi nuo  pilkų atspalvių iki akvamarino spalvų. Dauguma baldų buvo specialiai kuriama La Grande Vue 5A rezidencijai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Įvertinkite įrašą!
1 taškas2 taškai3 taškai4 taškai5 taškai (2 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...