Unikalus viešbutis Marina Bay Sands Singapūre

Po keturių metų statybos Singapūre duris atvėrė viešbutis Marina Bay Sands, dizainą sukūrė...

Po keturių metų statybos Singapūre duris atvėrė Marina Bay Sands, kurį pastatė bendrovė Las Vegas Sands iš Amerikos. Komplekso dizainą sukūrė žymus architektas iš Izraelio, Moshe Safdie.
Ant trijų 200 metrų(55 aukštai) bokštų įrengta didžiulė gondolos pavidalo terasa su baseinais ir žaliaisiais sodais 12,4 tūkstančiai kvadratinių metrų bendro ploto. Pagrindinis baseinas įsikūręs po atviru dangum neturi matomų kraštų, dėl to susidaro įspūdis, kad vandens kraštas tiesiog pasibaigia aukštyje(taip vadinamas infinity-pool). Baseinas tęsiasi 150 metrų ir yra didžiausias baseinas pastatytas tokiame aukštyje.
Komplekso viduje įsikūrė 5 žvaigždučių viešbutis su 2560 numeriais, parodų paviljonais, restoranais, prabangių parduotuvių galerijomis, teatro salė, SPA centras ir pats brangiausias pasaulyje kazino su 500 žaidimo stalų ir 1600 žaidimo automatų. Taip pat yra vandens kanalas primenantis Venecijos gondolos, o virš jo nutiesti pėsčiųjų tilteliai. Šalia viešbučio, po banguojančiais stogais pastatyti biurai ir prekybinės patalpos.
Investuotojams viešbutis atsiėjo 5,7 milijardus dolerių

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daugiau foto galite rasti čia

Įvertinkite įrašą!
1 taškas2 taškai3 taškai4 taškai5 taškai (4 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...