TOP10 vaizdo įrašai su Android simboliu pagrindiniame vaidmenyje

Vaizdo įrašų su Android simboliu daugėja kas diena. Šiame rinkinuke surinkta 10 labiausiai žiūrimų vaizdo įrašų...

Vaizdo įrašų su Android simboliu daugėja kas diena. Šiame rinkinuke surinkta 10 labiausiai žiūrimų vaizdo įrašų, kuriuose dalyvauja žaliasis žmogeliukas pagal .com vartotojų lankomumą.

1. Korėjiečių reklama, kurioje merginos podiume nešioja didelius, tačiau labai lengvus išmaniuosius telefonus su sistema. Pabaigoje rodomi kadrai su apatiniais drabužiais, vaizdo klipo sėkmė garantuota
2. Reklama. Paprastas ir malonus išmaniojo telefono su Android vaizdo klipas, kurį sukūrė pats Armani3. Operatoriaus iš Korėjos reklama. Vaizdo filmuke rodoma, kodėl viena iš Android versijų pavadinta Ice Cream Sandwich4. Šioje Korėjiečių reklamoje Android ne tik puikiai šoka, tačiau dar ir iššiepia dantis. Visiškai nesuprantama dėl ko, atrodo jis pyksta ant pasirodžiusio ekrane operatoriaus logotipo5. Linksmas vaizdo klipas apie naujagimį Android, kuris nusprendė pademonstruoti savo tėvams savo vaikiško nesusipratimo srovės stiprumą6. Čia viskas iš tikrųjų. Vaizdo klipe robotas šoka valdomas planšetės su Android, o jo fone pavaizduoti bendražygiai7. Šiame vaizdo klipe Android pavaizduotas draugo pavidale, kuris leidžia pilnavertišką dieną su šeimininku, čia jis daugiausiai primena R2D28. Vaizdo filmuke vietoj Android-telefono pavaizduoti žali žmogeliukai, kuriuos žmonės nešioja ant rankų. Įdomi idėja ir tiek9. Šiame filmuke juokų formoje pavaizduota , ką Android gali padaryti su Apple10. Žymi firminio vaizdo klipo parodiją, kur lyginamas MAC ir PC su aiškiu pavadinimu I’m a mac AND I AM GOOGLE ANDROID!


Įvertinkite įrašą!
1 taškas2 taškai3 taškai4 taškai5 taškai (2 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...

Žymės: ,