Lamborghini stiliaus jachta

Dizaineris iš Italijos Mauro Lecchi suvienys jėgas su Fenice Milano bendrovę ir sukurs...

Dizaineris iš Italijos Mauro Lecchi suvienys jėgas su Fenice Milano bendrovę ir sukurs stebinančią jachtą puikaus sportinio automobilio stiliuje, kurį kuria visiems žinomas brendas Lamborghini.
Jachtos pavadintos « Lambo Style» dizainas paimtas iš super automobilių ir paverčiamas į 26 – metrų sportinio stiliaus (kuris taip pat pastebimas vidiniame jachtos interjere) pagamintą iš anglies pluošto gražuolę.
Jachtos «Mauro Lecchi Lambo Style» interjero stilius sukurtas panaudojant pažangiausias «hi-tech» technologijas, meistriškumą ir unikalias tradicijas „Pagaminta Italijoje“, vien tik korpuso apdaila ko verta, ji pagaminta iš tvirtų ir lengvų kompozitinių medžiagų naudojamų kosminėje pramonėje.
Iš liukso klasės jachtos ypatybių galima paminėti du išorinius denius laivagalyje, dvigulę sofą-lovą, barą su pramoginiu centru, taip pat didelius langus natūraliam apšvietimui. Vidinė aplinka suteikia savininkui maksimalų komfortą – yra vonia su dušu, o kaip priedas prie svečių kajutės atskiras miegamasis su vonios kambariu.
Jachtos pavara sudaryta iš 4 dyzelinių variklių Volvo Penta kurių bendras galingumas siekia 4200 arklio jėgų ir sugebančių įbėginti Lambo iki maksimalaus 70 mazgų(130 km./val.) greičio. Kuro atsargos 2400 litrų. Ankstesnis koncepcinis Lamborghini jachtos modelis (taip pat dizaineris Mauro Lecchi) buvo šiek tiek mažesnių matmenų – 16.76 m. su Marini Lamborghini V12 varikliais.
Super-galinga Lamborghini laukia savo užsakovo aukcione JamesList – kaina kol kas laikoma paslaptyje. Pasigrožėti «Mauro Lecchi Lamborghini Style» jachta galite pažiūrėjus paveiksliukus apačioje

 

Įvertinkite įrašą!
1 taškas2 taškai3 taškai4 taškai5 taškai (2 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...