35 logotipai su paslėpta esme

Paprasto logotipo dizainas kartais būna niūrus ir liūdnas, jeigu kuriamas be vaizduotės dalies. Daugelis populiarių prekės ženklų turi paprastus, bet tuo pačiu ir efektyvius logotipus...

Paprasto logotipo dizainas kartais būna niūrus ir liūdnas, jeigu kuriamas be vaizduotės dalies. Daugelis populiarių prekės ženklų turi paprastus, bet tuo pačiu ir efektyvius logotipus. Prisiminkite įžymaus FedEx logotipo dizainą. Jis atrodo elementariai, tačiau tai puiki idėja su paslėpta esme, kuri slypi tarp „E“ ir „x“ raidžių. Ši rodyklė simbolizuoja kompanijos plėtrą ir sėkmę.
Tai viena iš pagrindinių dizainerių problemų. Kurti abstrakčius logotipus su „paslėptais“ pranešimais daug svarbiau, nei tiesiog šiuolaikinis dizainas. Tik dėl to, kad jeigu neperduoda bendrovės esmės, tai prekės ženklą nepavyks pelningai parduoti. Vienas iš populiariausių metodų kuriant logotipus yra negative space (negatyvi erdvė).

1. 1 Here There:

Šis paslėptas pranešimas turi dvejopą prasmę
Žodžio «1HERE» atspindys primena žodį «THERE», rezultate gaunasi «1HERE THERE».
Taip pat galite pastebėti rodyklę tarp „R“ raidžių, panašiai kaip ir FedEx

2. Mira:

Iš pirmo žvilgsnio logotipe mes pastebime tiktai žmogaus veidą. Tačiau, jeigu, pažiūrėti atidžiau, galima iš dešinės ir iš kairės pamatyti dvi negatyvias sritis primenančias šunis

3. Black Cat:

Jeigu jūs žiūrite į logotipą vertikaliai tai matote tiktai užrašą «Black Cat».
Tačiau jeigu pažiūrėsite į logotipą vertikaliai pastebėsite, kad raidės „C“ abiejuose žodžiuose primena katės akis.

4. Hide:

Tai puikus negative space technikos panaudojimo pavyzdys. „D“ raidė paslėpta žodyje „HIDE“. Pirmą kartą „HIDE“ galima perskaityti su mažąja „D“ raide, bet jeigu pažiūrėti atidžiau galima pastebėti didelę „D“ raidę aplinkui mažąją.

5. AMAZING:

Stebinantis paslėptas logotipas, jame panaudotas labirintas, tam, kad, paslėpti žodį „MAZE“, kuris išvertus ir reiškia žodį – labirintas

6. Countercurrent:

Kaip matote negatyvi erdvė, tarp keturių rodyklių sukuria dar vieną, kuri nurodo priešingą kryptį (angliškai countercurrent — priešingas)

7. Helping Hands for Pets:

Šiame logotipe matomas įdomus būdas išreikšti negative space. Mes galime pamatyti daug gyvūnų viename. Arklio viduje pasislėpė katinas, šuo ir netgi paukštis

8. Shit Talking:

Tai keistas, bet pakankamai įdomus logotipas. Kableliai išsidėstė tokiu būdu, kad tarp jų gaunasi tualeto kriauklė, kuri kaip tik ir yra logotipo esmė.

9. Old Drunk:

Galbūt logotipas ir atrodo kaip stovintis storas vyras, tačiau, jeigu, pažiūrėti atidžiau, tai viduje galima pamatyti bokalą

10. Kolner Zoo:

Logotipo esmė – dramblio siluetas, kuris formuojamas iš žirafos, raganosio, ir gudriai paslėptų dviejų Kelno soboro špilių tarp kojų.

11. Galant Shoes:

Bulgarų avalynės gamintojo Galant paslėptame logotipe, paslėptas juodas pusmėnulis, kuriame matomas batelio siluetas, sudarantis negatyve „G“ raidę

12. My Fonts:

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad logotipas visiškai paprastas, jis daugiau panašus į įprastą užrašą. Tačiau, atidžiau pažiūrėjus į raides „My“, galite pastebėti žmogaus rankos siluetą.

13. Raven:

Šis kūrybinis logotipas sukurtas Olandų finansų bendrovei. Jame pavaizduoti trys varnai, o viduje dar vienas.

14. Lion Bird:

Šiame logotipe jūs vienu metu galite pastebėti liūtą(Lion) ir paukštį(Bird).
Esmė tame, kad bendrovė stipri kaip liūtas ir kylanti kaip paukštis.

15. Zoorganic:

Šis logotipas turi du paslėptus pranešimus. Po erelio sparnais jūs galite matyti arklį ir vilką

16. Strength:

Logotipas Strength naudoja iliuzijos ir negatyvo kombinaciją ,tam, kad, sukurti paslėptą esmę. Paslėpti veidai matomi kairėje ir dešinėje obuolio pusėse.

17. Oak Bros:

Šiame logotipe jūs galite matyti tiktai lapą, bet, jeigu, pažiūrėti atidžiau, tai matosi dar ir trys žmogeliukai apačioje žiūrintys pro lapą.

18. Hidden Cork:

Šis logotipas demonstruoja raidžių „h“ ir „c“ žaismą, tam, kad, sukurti bokalą.
O, jeigu, pažiūrėti vertikaliai, tai galima pamatyti šias raides.

19. Safehands:

Šiame logotipe negative space, panaudotas, kad, sukurti raidę „S“ ir dolerio ženklą „$“panaudojus dvi rankas

20. Pittsburgh Zoo and Aquarium:

O šis naudojantis negative space logotipas, yra vienas iš pačių kūrybingiausių. Gali pasirodyti, kad išskyrus medį, jame nieko daugiau nėra, tačiau jeigu pažiūrėti atidžiau jūs pamatysite gorilą ir tigrą.

21. Project X Construction:

Logotipas Project X Construction naudoja FedEx idėją. Jame tarp raidžių „t“ ir „X“ galite pamatyti rodyklę.

22. Mother:

Primena Families logotipą, jame raidės „M“ pavidale pavaizduota mama ir vaikas susikibę už rankų.

23. Hands up:

Šiame logotipe sunku suprasti paslėptą pranešimą. Jeigu atidžiai pažiūrėti į raidę „U“ galima pastebėti žmogų pakeltomis į viršų rankomis (angl. Hands up – pakeltos rankos)

24. The Installers:

Šis logotipas tiems, kas užsiima pramoniniais ir įvairiais darbais susijusiais su statybomis. Raidė „I“ sudaryta iš dviejų atsidarinėjančių durų.

25. British Telecom:

Daugelis iš jūsų greičiausiai nežinojote, kad logotipas BT turi paslėptą idėją. British Telecom – telefono paslaugų bendrovė, o logotipas sudarytas iš dviejų žmonių, vienas mėlynas – kalba, o raudonas – klauso.

26. A.G. Low Construction logo:

Šiame logotipe bendrovės pavadinimas užrašytas plonomis stačiakampėmis raidėmis, kurios panašios į buto planą, kas ir yra bendrovės veiklos kryptis.

27. Embrace Beer:

Šiame logotipe naudojamas negative space, tam, kad, paslėpti du alaus butelius raidės „E“ viduje. O raidė „E“ dar gali būti ir kaip bendrovės pavadinimo sutrumpinimas – „EB“

28. I Hate You:

Iš pirmo požiūrio gali pasirodyti, kad logotipe parašyta „I love you“(aš tave myliu), tačiau iš tikrųjų viskas netgi atvirkščiai, širdis – tai ne širdis, o užrašas „Hate“, verčiasi kaip „nekenčiu“. Rezultate gaunasi „I hate you“ vietoje „I love you“.

29. Truce:

Tai kažkas tarp negatyvo ir ambigramos panaudojimo. Apverstas žodis „truce“ įrašomas į neapverstą, tą patį žodį.

30. Logo:

Šio logotipo kvadratai formuoja žodį „Logo“. Štai ką galima pavadinti „paprastai ir maloniai“

31. ELECTRIC:

Šis logotipas vienas iš geriausių savo rūšies logotipų. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip laidas su kištuku eina per visą žodį.

32. Cats:

Logotipas Cats parodo autoriaus vaizduotę. Katė – gražaus moteriško batelio pavidale

33. Epirate:

Dar vienas kūrybinis logotipas. Raidė „e“ nupiešta tokiu būdu, kad panaši į pirato galvą, laikančio rankose kardą.

34. Bones:

Žodyje „Bones“ kiekvienoje raidėje matosi kaulai

35. Two Wolves

Du vilkai vaizduoja skaičių „2“

Parengta pagal 35 New Hidden Logos of 2010 tinklalapio medžiagą

Įvertinkite įrašą!
1 taškas2 taškai3 taškai4 taškai5 taškai (3 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...