10 populiariausių spalvų derinių interjero dekorui

Ieškote paprastų spalvų derinių savo namų sienoms? Galbūt jums tiks vienas iš šių...
  1. Apie spalvas
  2. Spalvų harmonija. Fonas
  3. Spalvų derinimo pagrindai
  4. Spalvų poveikis emocijoms
  5. Baltos ir juodos spalvos dekoras
  6. 10 populiariausių spalvų derinių interjero dekorui

Ieškote paprastų spalvų derinių savo namų sienoms? Galbūt jums tiks vienas iš šių:

1. Juoda ir balta
Šis klasikinis derinys visuomet atrodo elegantiškai ir tvarkingai. Gražiai atrodo šachmatinės grindys, juodi baldai prie baltų sienų ar juodai baltai dryžuota siena priešais kitą, dažytą raudonai.

2. Mėlyna ir balta
Rami ir giedra mėlyna primena jūrą ir dangų, tad kambaryje galima sukurti pajūrio namelio atmosferą. Šviesesni melsvi tonai puikiai tiks sienoms, o baldai gražiai atrodys aptraukti tamsiai mėlynu audiniu.

Balta ir skaisčiai mėlyna aplinka

3. Raudona ir balta
Raudona ir balta gražiausiai atrodo langeliais margintuose audiniuose, taip pat gražiai atrodo braškėmis ar obuoliais aplikuota medžiaga. Šiuolaikinį stilių sukurti padės raudonos ir baltos su kitų ryškių spalvų akcentais – juoda, žydra ar rausva.

4. Žalia ir balta
Dauguma žalių atspalvių atpalaiduoja – su balta spalva galima derinti tiek lapų žalumo, tiek šviesesnius, gelsvai žalsvus atspalvius.

5. Ruda ir balta
Ruda spalva – viena iš dekoro naujienų. Tamsiai rudos šokoladinės sienos, baltos grindjuostės ir akcentai kambarį paverčia itin jaukiu.

6. Rusva ir balta
Jei ruda spalva jums per tamsi, įvertinkite šviesesnius jos tonus: nuo vidutiniškai rudos iki blyškios smėlinės. Priderinkite baltas grindjuostes ir neutralių spalvų baldus. Tokį interjerą vėliau nesunku atnaujinti ryškesnių spalvų akcentais.

7. Pastelinės ir balta
Blyškios spalvos, sugretintos su balta, atrodo nuostabiai. Kiekvieną kambarį galima išdažyti vis skirtinga pasteline spalva – rausva, gelsva, žalsva, žydra – ir juos sujungti į visumą baltos spalvos pagalba.

8. Oranžinė ir balta
Oranžinė spalva sparčiai skverbiasi į namų interjerą – tiek šviesesni, tiek ryškesni jos atspalviai nuteikia džiugiai. Baltai oranžiniame kambaryje nebus liūdna net ir lietingomis dienomis.

9. Violetinė ir balta
Ryškiai violetinė spalva dažniausiai naudojama vaikų kambariams dekoruoti, tačiau švelnesni atspalviai nuostabiai tiks vonioje ar miegamajame. Ši spalva tinka ne visiems, tačiau jei jūs ja žavits, tikrai atrasite savo namams tinkamą atspalvį.

10. Balti atspalviai
Akinančiai balta spalva patinka ne visiems, tačiau švelnesni dramblio kaulo, kreminiai atspalviai sukurs itin malonią atmosferą.  Šie tonai kaskart atrodys vis kitaip ir namams suteiks subtilumo ir išskirtinumo.

Parengė Rūta Šantaraitė

Parketas ir parketlentės. Parketo ir parketlenčių pasirinkimas, klojimas, priežiūra.
LED (šviesos diodų) apšvietimas
Kaip savarankiškai pasidaryti mozaiką
Dekoratyvinis dažymas

Paieškos raktažodžiai:
spalvu deriniai, sienu spalvos, svetaines spalvos, interjero spalvos
Įvertinkite įrašą!
1 taškas2 taškai3 taškai4 taškai5 taškai (2 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...