Putų spausdintuvas IFA 2010 parodoje

Visas pasaulis jau senų seniausiai svajoja apie trimatį spausdintuvą, kuris kurs trimates figūras ir kainuos protingą kainą. Kai kas labai panašaus į šią svajonę buvo pristatyta IFA 2010 parodoje ...

Praėjo šiek tiek daugiau nei savaitė, nuo to laiko kai Berlyne pasibaigė tarptautinė paroda 2010, o joje parodytų įdomių technologijų aidas vis dar girdimas. Visas pasaulis jau senų seniausiai svajoja apie trimatį spausdintuvą, kuris kurs trimates figūras ir kainuos protingą kainą. Kai kas labai panašaus į šią svajonę buvo pristatyta 2010 parodoje, tiesa, figūros buvo kuriamos iš putų.

Spausdintuvo darbiniame paviršiuje atsiranda nesudėtingi objektai – raidės ir skaitmenys, kurie kerpami nejudančiu peiliu, labiau panašiu į paprastą lentjuostę. Tokiu būdu „atspausdintas“ objektas palieka savo lizdą ir skrenda viršun. Savaime aišku, kad tokia sistema netiks inžinerinių prototipų modeliavimui. O reklamos versle šis taps idealiu įrankiu: skraidantis danguje įmonės pavadinimas patiks bet kokiai publikai. Tikėkime, kad aplinkos šios putos neteršia; apie tai nieko nebuvo pranešama.

putu spausdintuvas

putu spausdintuvas

Įvertinkite įrašą!
1 taškas2 taškai3 taškai4 taškai5 taškai (2 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...