Nuotraukos sendinimas

Šioje pamokoje jūs pamatysite vieną iš būdų kaip galima pasendinti nuotraukas iš savo nuotraukų galerijos.

Sveiki, gerbiamieji proDESIGN.lt svetainės lankytojai! Šioje pamokoje jūs pamatysite vieną iš būdų kaip galima nuotraukas iš savo nuotraukų galerijos.
1.Atidarome paveiksliuką. Kopijuojame sluoksnį LAYER/Duplicate Layer/ok arba pažymėkite sluoknį ir nuspauskite CTRL+J
Nuotraukos_sendinimas_1
2. Kad suteikti nuotraukoms seną gelsvą atspalvį  sukurkime naują koreguojantį sluoksnį . Nuspauskite sluoksnių skydelio apačioje  Create_new_fill_or_adjustment_layersukurti_nauja_uzpilda_arba_koregavimo_sluoksni Create new fill or adjustment layer(sukurti naują užpildą arba koregavimo sluoksnį) mygtuką ir pasirinkite Hue/Saturation (atspalvio ir grynio koregavimo langas)
Nuotraukos_sendinimas_2
3.Nustatykite Colorize(įjungti tonavimo rėžimą) opciją ir tokias reikšmes kaip parodyta paveiksliuke:
Nuotraukos_sendinimas_3
Štai kas pas jus turėjo gautis:
Nuotraukos_sendinimas_3.1
4.Pažymėkite apatinį sluoksnį ir sukūrkite virš jo naują nuspaudę  Create_new_layer(sukurti_nauja_paprasta_sluoksni)Create new layer(sukurti naują paprastą sluoksnį) mygtuką sluoksnių skydelio apačioje. Pasirinkite baltą priekinio plano spalvą ir panaudojus   Paint-Bucket-Tool-G-(uzpildyti-sriti-spalva-arba-ornamentu)Paint Bucket Tool G (užpildyti sritį spalva arba ornamentu) įrankį užpildome sukūrtą sluoknį. Nustatome filtru Filter/Texture/Grain reikšmės kaip parodyta paveiksliuke, Grain Type reikšme – Vertical:
Nuotraukos_sendinimas_4
5. Pažymime sluoksnį aukščiau sluoksnio su baltu užpildu. Sluoksnių spalvų persidengimo rėžimų komandą nustatome Mutiply(dauginimas)
Štai kas gavosi:
Nuotraukos_sendinimas_5
6.Galima šiek tiek sušvelninti ryškias juostas. Įjungiame maskuotės rėžimą. Sluoksnių skydelio apačioje spaudžiame   Add_Layer_Mask(sluoksnio_maskuote)Add Layer Mask (sluoksnio maskuotė) mygtuką. Toliau Filter/Render/Clouds (filtras/renderingas/debesys) galima kelis kartus nuspausti CTRL+F(pakartoti filtro nustatymus), kad gautumėte jums reikiamą maskuotės razultatą. Dabar sukūrkite naują paveiksliuko sluoksnį LAYER/New/Layer arba CTRL+SHIFT+N klavišais ir užpildome EDIT/Fill/50%gray(redagavimas/užpildas/50% pilkas), taikome FILTER/Noise/Add noise(fitras/grūdėtumas/pridėti grūdėtumą) efektą. Nustatymai tokie kaip paveiksliukyje:
Nuotraukos_sendinimas_6
7.Sluoksnių spalvų persidengimo rėžimų komandą nustatome Hard Light
Nuotraukos_sendinimas_7
Pas jus turi gautis panašus vaizdas:
Nuotraukos_sendinimas_7.1
Dabar galima palyginti kaip buvo, o kas gavosi 🙂
Nuotraukos_sendinimas_8

Vertimas: -valentino-
Nuoroda

Paieškos raktažodžiai:
nuotrauku
Įvertinkite įrašą!
1 taškas2 taškai3 taškai4 taškai5 taškai (2 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...