5 būdai, kaip atnaujinti ir pagyvinti namų interjerą

Namai — mūsų tvirtovė. Sunku įsivaizduoti patogų ir jaukų gyvenimą be savo būsto. Tačiau, ką daryti kai namų interjeras pabosta?

— mūsų tvirtovė. Sunku įsivaizduoti patogų ir jaukų gyvenimą be savo būsto. Tačiau, ką daryti kai namų interjeras pabosta? Daryti kapitalinį remontą, ar pasitelkti kelias originalias idėjas? Keletas patarimų, kaip atnaujinti namų interjerą.
yra vienas tų sprendimų, kurie nereikalauja didelių investicijų. Galimi du pasirinkimo variantai: galima pirkti naujus baldus arba atnaujinti senuosius. Tai priklauso nuo Jūsų. Jei pabodo baldų forma ar dydis — pirkite naujus. Jei norite pagyvinti spalvas — aptraukite baldus nauju gobelenu.
Sienų tapetai ir yra dar vienas būdas atnaujinti namus. Naujos gyvybės namų interjerui galima įkvėpti pakeitus sienų spalvas arba jas padekoravus. Sienų tapetai yra vienas iš būdų pakeisti kambario aplinką: galima rinktis vienspalvius, margaspalvius, ryškius, tamsius ir šviesius tapetus. Taip pat galima pasirinkti skirtingų tapetų derinį. Sienų dekorui taip pat tinka keraminės . Šiomis dienomis yra įvairių raštų, spalvų ir tekstūrų plytelių, kurias suderinus su sienų dažais ar tapetais, galima sukurti išskirtinį kambario interjerą.
Langai ir užuolaidos taip pat labai svarbūs, kalbant apie namų interjerą. Atnaujinti namus galima pasitelkus tokias paprastas detales, kaip užuolaidos ar ruletai. Jei kambaryje  kabėjo užuolaidos, jas galima pakeisti moderniomis žaliuzėmis arba ruletais. Jei namuose vyravo ruletai, galima pasielgti atvirkščiai, ir langus papuošti stilingomis užuolaidomis. Tiek užuolaidas, tiek žaliuzes ar ruletus galima derinti prie baldų, sienų ar kitų interjero daiktų. Arba, atvirkščiai, sukurti netradicinį kontrastą.
Dar vienas būdas atnaujinti ir pagyvinti namus — atnaujinti grindis. Grindys yra vienas svarbiausių kambario akcentų, todėl pasikeitus grindų spalvai pasikeičia ir viso kambario vaizdas.
Smulkios interjero detalės taip pat lemia nemažai pasikeitimų. Pagalvėlės, veidrodis, kilimas, knygų lentyna, paveikslai ir nuotraukos — visa tai gali padėti pagyvinti namų aplinką ir suteikti jai jaukumo.

namu_interjeras1

namu_interjeras2

namu_interjeras3

namu_interjeras4

Įvertinkite įrašą!
1 taškas2 taškai3 taškai4 taškai5 taškai (Įvertinimų dar nėra)
Loading...