Coccinelle – rankinukų kolekcija 2012 pavasaris-vasara

Pavasario-vasaros 2012 metų rankinukų kolekcija vaizduoja 4 linijas ...

Pavasario-vasaros 2012 metų rankinukų kolekcija vaizduoja 4 linijas

Ryžtingoms moterims Coccinelle siūlo modelius su auksinės spalvos sagtimis pusmėnulio formos paprasto dizaino. Šioje linijoje pagrindinis akcentas metalinės detalės pagamintos rankiniu būdu

Paprasta prabanga – tai sekanti linija, kur didelis dėmesys skiriamas medžiagų lengvumui, įvairios odos apdirbimo technikai, tokių kaip nėrinių iš odos sudarymui arba perforacija, medžiagos ir odos kombinavimas, blizgančių ir matinių efektų derinimas viename gaminyje.

Trečioji linija – spalvų protrūkis įkūnijantis savyje visas skriejančio pavasario spalvas ir energingos vasaros. Čia rado savo vietą ne tik šilti atspalviai nuo rudo iki geltono, tačiau ir nuo smėlio spalvos iki ochros, o taip pat ir ryškios vaivorykštės spalvos: jūrinė mėlyna, geltonos citrinos, oranžinio apelsino ir žolinė žalia.

Baigiamoji linija pavasaris –vasara 2012 pavadinta Identity, dėmesio centre vardo logotipas, o tiksliau jo pirmoji raidė „C“. Šis žaismingas elementas yra ant visų linijos rankinukų.

Patirtis, skrupulingumas, dėmesys detalėms, kokybė ir paprastumas – visa tai Coccinelle vardo skiriamieji bruožai, kurie yra subtilumo ir italų dizaino simbolis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paieškos raktažodžiai:
coccinelle rankines, rankinukai, rankinukai 2012, rankinukai internetu
Įvertinkite įrašą!
1 taškas2 taškai3 taškai4 taškai5 taškai (3 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...