Frankenšteino baldai. Skin Collection garnitūras nuo Pepe Heykoop studijos

Štai, kaip išeina, filmas apie Frankenšteiną buvo sukurtas dar 1931 metais, po keturių metų...

Štai, kaip išeina, filmas apie Frankenšteiną buvo sukurtas dar 1931 metais, po keturių metų jam „padovanojo“ nuotaką, dar po keturių metu jie pagimdė „Frankenšteino sūnų“…. O „Frankenšteino baldus“ dizaineriai sukūrė tik dabar. Originaliai atrodančią baldų garnitūrą Skin Collection sukūrė žymi dizaino studija  Pepe Heykoop iš Olandijos. Ši baldų kolekcija patiks tiems, kam patinka netradiciniai ypatingi .
Nors tiesą sakant, nieko ypatingo nesukūrė. Tam, kad suteikti įprastiems baldams neįprastą išvaizdą, jis surinko įvairiausios odos likučius  ir aptraukė kėdžių, stalų, suolų, spintelių ir fotelių karkasus. Gavosi beveik minkštų baldų kolekcija iš natūralios medžiagos, malonios apčiuopiant visoms kūno dalims.
Apmušimas buvo vykdomas rankiniu būdu ir specialiai netvarkingai, skubotai, tarsi šį darbą darė Monstras, sukurtas jauno mokslininko Henri Frankenšteino. Tačiau, rezultate gavosi labai originalus, kūrybingas apmušalas, kuris galbūt  netiks konservatoriams ir retro stiliaus mėgėjams, tačiau jauniems ir kūrybingiems žmonėms ko gero patiks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Įvertinkite įrašą!
1 taškas2 taškai3 taškai4 taškai5 taškai (1 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...