Taip atrodo Wi-Fi tinklai

Gal kada svajojote pamatyti kaip atrodo nematomi supantys mūsų miestus WiFi tinklai?
Jeigu taip, tai...

Gal kada svajojote pamatyti kaip atrodo nematomi supantys mūsų miestus tinklai? Jeigu taip, tai šis dizainerių iš Norvegijos projektas suteiks jums galimybę tai pamatyti. Išradingas trio sukūrė specialią juostą matavimams – 4 metrų konstrukcijoje įrengta 80 šviesos diodų lempučių, kurios priklausomai nuo tam tikros vietos Wi-Fi signalo mirksi. Mirksėjimo intensyvumas priklauso nuo signalo stiprumo. Visą šią sistemą įrengė keliose Oslo rajonuose ir fotografavo fotoaparatu su dideliu išlaikymu. Norite pamatyti kas gavosi? Nuotraukų galeriją ir vaizdo filmuką galite pamatyti žemiau

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Immaterials: Light painting WiFi from Timo on Vimeo.

 

Įvertinkite įrašą!
1 taškas2 taškai3 taškai4 taškai5 taškai (2 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...